Prosto delovno mesto

VZDRŽEVALEC STROJEV IN NAPRAV

Naziv delovnega mesta:

Področje dela:

Tehnične storitve

Regija – država:

Jugovzhodna Slovenija – NM

Tip zaposlitve:

Nedoločen čas

Lokacija dela: Novo mesto

Regija dela/iskanja: Dolenjska regija

OPIS DELOVNEGA MESTA:

Za našega naročnika iščemo novega sodelavca za delovno mesto VZDRŽEVALEC STROJEV IN NAPRAV. Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:

  • tekoče vzdrževanje strojev, naprav in opreme,
  • odprava okvar in zastojev na proizvodnji liniji,
  • skrb za osnovno vzdrževanje poslovnih stavb in odprava pomanjkljivosti,
  • skrb za orodja in urejenost mehanične delavnice,
  • komunikacija z zunanjimi serviserji oziroma z dobavitelji rezervnih delov.

PRIČAKOVANJA:

  • formalna izobrazba tehnične smeri,
  • zaželene predhodne delovne izkušnje z vzdrževanjem strojev in naprav,
  • sposobnost samostojnega in timskega dela,
  • ročne spretnosti, samoiniciativnost, natančnost in iznajdljivost.

NUDIMO:

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom,
  • plača za samostojno delo z dodatki se giblje  od 1300  – 1500 € neto,
  • dopoldansko delo.

KAKO SE PRIJAVITI:

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

HRM rešitve
Scroll to Top