Prosto delovno mesto

VZDRŽEVALEC ENERGETIK (M/Ž)

Naziv delovnega mesta:

Področje dela:

Energetika/Strojništvo/Elektro

Regija – država:

Osrednjeslovenska – LJ

Tip zaposlitve:

Nedoločen čas

Lokacija dela: Ivančna Gorica

Regija dela/iskanja: Osrednja Slovenija in Dolenjska regija

OPIS DELOVNEGA MESTA:

Za našega naročnika iščemo novega sodelavca za delovno mesto VZDRŽEVALEC ENERGETIK (m/ž). Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:

  • izvajanje ter sodelovanje pri pregledih in popravilih energetskih postaj in podpostaj ter zagotavljanje nemotenega procesa proizvodnje (kompresorji in hladilne postaje, plinske naprave, klimatskih naprav, toplozračno in centralno ogrevanje),
  • beleženje ugotovljenih pomanjkljivosti in vodenje predpisanih evidenc,
  • montaža energetske opreme novih strojev, naprav in priprav,
  • ostala dela po nalogu nadrejenega

PRIČAKOVANJA:

  • formalna izobrazba IV. / V. stopnja strojne, elektro ali druge ustrezne tehnične smeri,
  • zaželeno poznavanje energetskih sistemov in njihovih značilnosti,
  • delovne izkušnje na primerljivih delovnih mestih in minimalno 1 leto izkušenj z vzdrževanjem v proizvodnji,
  • računalniška pismenost,
  • pripravljenost na sodelovanje in dodatno učenje,
  • samoiniciativnost, odzivnost, doslednost, natančnost, komunikativnost,
  • sposobnost timskega dela,
  • odgovoren odnos do dela.

NUDIMO:

  • zaposlitev za nedoločen čas,
  • 3 mesečno poskusno delo,
  • plača za samostojno delo z dodatki, nagradami se giblje od 1.150,00 – 1.260,00 EUR neto.

KAKO SE PRIJAVITI:

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili in kontakti (GSM) pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

HRM rešitve
Scroll to Top