Prosto delovno mesto

VODJA PRODAJNEGA PODROČJA (M/Ž)

Naziv delovnega mesta:

Področje dela:

Marketing, PR

Regija – država:

Osrednjeslovenska – LJ

Tip zaposlitve:

Nedoločen čas

Lokacija dela: Ljubljana Črnuče

Regija dela/iskanja: Osrednja Slovenija, Gorenjska, Zasavska regija

OPIS DELOVNEGA MESTA:

Za našega naročnika, priznanega na trgu, iščemo novega sodelavca/sodelavko za delovno mesto VODJA PRODAJNEGA PODROČJA (M/Ž). Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:

  • sodelovanje pri razvoju novih produktov in oblikovanje prodajnega asortiman,
  • skrb za prepoznavnost, razvoj in moč blagovne znamke,
  • koordinacija marketinških aktivnosti,
  • raziskovanje tržišča, iskanje novih kupcev/partnerjev/dobaviteljev,
  • analiza trga in spremljanje aktivnosti konkurence,
  • pripravljanje, usklajevanje in skrb za realizacijo ponudb,
  • izvajanje nalog po navodilih nadrejenega.

PRIČAKOVANJA:

  • visokošolsko ali univerzitetno izobrazbo ekonomske ali druge ustrezne smeri ,
  • aktivno znanje angleškega jezika, prednost je znanje še dodatnih tujih jezikov,
  • računalniška in digitalna pismenost,
  • odlično poznavanje MS Office,
  • komunikacijske sposobnosti, motiviranost, timska naravnanost, pro-aktivnost,
  • izpit B kategorije,
  • prednost imajo kandidati/ke z najmanj 2 leti delovnih izkušenj na primerljivih delovnih mestih.

NUDIMO:

  • delo v mladem, inovativnem in sproščenem kolektivu,
  • redno delovno razmerje  za nedoločen čas,
  • 3 mesečno poskusno delo,
  • plačilo primerno vašemu znanju in izkušnjam + stimulacije.

KAKO SE PRIJAVITI:

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

HRM rešitve
Scroll to Top