Prosto delovno mesto

UPRAVNIK STAVB (M/Ž)

Naziv delovnega mesta:

Področje dela:

Nepremičnine

Regija – država:

Osrednjeslovenska – LJ

Tip zaposlitve:

Nedoločen čas

Lokacija dela: Ljubljana

Regija dela/iskanja: Osrednja Slovenija

OPIS DELOVNEGA MESTA:

Za našega naročnika, ki ima sedež v Ljubljani, priznanega na trgu, iščemo novega sodelavca za pozicijo UPRAVNIK STAVB.  Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:

  • upravljanje stavb,
  • skrb za izvedbo potrebnih popravil na objektih,
  • skrb za vzdrževanje objektov in pripadajočo zunanjo okolico,
  • pridobivanje ustreznih ponudb za potrebna večja izvajalska dela na objektih,
  • prijava škode zavarovalnici,
  • izdelava letnega plana vzdrževanja,
  • izdelava letnega poročila s stroški obratovanja,
  • sklic in vodenje zbora lastnikov v skladu z zakonodajo,
  • ažurno obveščanje etažnih lastnikov in komunikacija z njimi ter izvajanje sklepov zbora.

PRIČAKOVANJA:

  • najmanj V. stopnja – gradbene, strojne, elektro ali druge tehnične smeri,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • poznavanje orodij MS Office (Excel, Word, Outlook),
  • najmanj 3 leta izkušenj na primerljivem delovnem mestu,
  • odzivnost, zanesljivost in dobra medosebna komunikacija,
  • poznavanje in razumevanje upravljanja objektov ter delovanja sistemov ogrevanja, hlajenja in prezračevanja.

NUDIMO:

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom 6 mesecev,
  • plačilo skladno vašemu strokovnemu znanju in izkušnjam na področju dela,
  • usposobljen tim sodelavcev in timsko delo,
  • delo se izvaja pretežno v dopoldanski izmeni.

KAKO SE PRIJAVITI:

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili in kontakti (OBVEZNO GSM) pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

HRM rešitve
Scroll to Top