Prosto delovno mesto

STROJNI VZDRŽEVALEC

Naziv delovnega mesta:

Področje dela:

Strojništvo, metalurgija, rudarstvo

Regija – država:

Osrednjeslovenska – LJ

Tip zaposlitve:

Nedoločen čas

Lokacija dela: Ivančna Gorica

Regija dela/iskanja: Osrednja Slovenija in Dolenjska regija

OPIS DELOVNEGA MESTA:

Za našega naročnike, priznanega na trgu, iščemo novega zanesljivega sodelavca za pozicije STROJNI VZDRŽEVALEC.

Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:

  • popravila okvar na tehnološki opremi na osnovi tehnične dokumentacije, plana dela in potreb proizvodnje,
  • demontaža strojev in ugotavljanje okvar na strojih,
  • montaža nove opreme in izvajanje rekonstrukcij na obstoječi opremi,
  • izvajanje preventivnega vzdrževanja in pregledov stanja za preprečevanje večjih okvar in zastojev v proizvodnji,
  • pripravljanje nadomestnih delov, izvajanje montaže in preizkusov strojev pred predajo proizvodnji v uporabo,
  • ostala dela po navodilih nadrejenega.

PRIČAKOVANJA:

  • zahtevana poklicna/strokovna izobrazba IV./V. (zaželeno strojna ali kovinarska smer),
  • zaželene delovne izkušnje na primerljivih delovnih mestih (vsaj 1 leto),
  • poznavanje in uporaba programskih orodij,
  • pripravljenost za delo, sodelovanje in dodatno učenje,
  • sposobnost timskega dela,
  • pripravljenost na delo v 12 urnem delovniku,
  • izpit B kategorije,
  • samostojnost, resnost, odgovornost.

NUDIMO:

  • zaposlitev za nedoločen čas,
  • poskusno delo 3 mesece,
  • prijeten tim in dobre delovne pogoje,
  • plačilo primerno vašemu znanju in izkušnjam.

Zaposlitev je možna za vse kandidate, ki so slovenski državljani, državljani EU ali tujci, z osebnim delovnim dovoljenjem ali stalnim bivalnim dovoljenjem v Sloveniji.

Možnost izdelave delovnega dovoljenja.

KAKO SE PRIJAVITI:

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili in kontakti (GSM) pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

HRM rešitve
Scroll to Top