Prosto delovno mesto

SAMOSTOJNI ELEKTRIČAR

Naziv delovnega mesta:

Področje dela:

Elektro, telekomunikacije

Regija – država:

Slovenija (terensko delo)

Tip zaposlitve:

Nedoločen čas

Lokacija dela: Slovenija (delo na terenu)

OPIS DELOVNEGA MESTA:

Za našega naročnika, priznanega na trgu, ki ima sedež v Ljubljani, iščemo novega sodelavca za pozicijo SAMOSTOJNI ELEKTRIČAR.  Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:

  • izvajanje elektroinštalacij – napeljava in vezava kablov, električne omare, vgradnja vtičnic, stikal in luči,
  • montaža luči in ostalih porabnikov,
  • vzdrževanje in nadgrajevanje inštalacije (pametna hiša).

PRIČAKOVANJA

  • srednja poklicna izobrazba tehnične smeri,
  • zaželene ustrezne delovne izkušnje (vsaj 2 leti).
  • poznavanje in branje načrtov ter tehnične dokumentacije,
  • sposobnost samostojnega in timskega dela,
  • izpit B kategorije,
  • ročne spretnosti, samoiniciativnost, natančnost in iznajdljivost.

NUDIMO

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom,
  • začetna osnovna bruto plača znaša 1.650,00 € brez dodatkov,
  • mesečna stimulacija vezana na delovno uspešnost,
  • možnost nastanitve,
  • usposobljen tim sodelavcev in timsko delo,
  • prednost imajo kandidati z EU potnim listom ali delovnim dovoljenjem za Slovenijo.

KAKO SE PRIJAVITI

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili in kontakti (OBVEZNO GSM) pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

Za dodatne informacije smo dosegljivi na telefonski številki +386 40 304 376.

Vse vloge bodo obravnavane, ustrezni kandidati bodo takoj povabljeni na spoznavni razgovor in nato napoteni na razgovor k delodajalcu. V primeru izbora bo kandidat zaposlen direktno pri naročniku.

HRM rešitve
Scroll to Top