Prosto delovno mesto

RAČUNOVODJA (M/Ž)

Naziv delovnega mesta:

Področje dela:

Računovodstvo in revizija

Regija – država:

Osrednjeslovenska – LJ

Tip zaposlitve:

Nedoločen čas

Lokacija dela: Ivančna Gorica

Regija dela/iskanja: Osrednja Slovenija in Dolenjska regija

OPIS DELOVNEGA MESTA:

Za našega naročnika, proizvodno podjetje priznano na mednarodnem  trgu, iščemo nove sodelavce za samostojno delo v oddelku računovodstva. Ustvarjajte nove uspešne zgodbe z nami in se nam pridružite kot RAČUNOVODJA (M/Ž). Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:

  • evidentiranje poslovnih dogodkov v glavno in pomožne knjige,
  • priprava in kontrola davčnih obračunov,
  • vodenje registra osnovnih sredstev,
  • mesečni obračun zalog,
  • pomoč pri izvedbi inventure,
  • priprava statističnih poročil in analiz in sodelovanje z zunanjimi institucijami,
  • pomoč pri izvedbi notranjih kontrol,
  • pomoč pri pripravi medletnih in letnega poročila,
  • sprotno spremljanje zakonodaje,
  • druge zadolžitve v računovodskem oddelku.

PRIČAKOVANJA:

  • najmanj VI. stopnja izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri,
  • znanje angleškega jezika,
  • izkušnje na podobnih delovnih mestih,
  • računalniška pismenost s poudarkom na odličnem znanju Excela,
  • poznavanje finančno računovodske in davčne zakonodaje,
  • interes za učenje in napredovanje,
  • vztrajnost in doslednost pri zbiranju gradiva,
  • samostojnost in samoiniciativnost pri izvajanju zastavljenih nalog,
  • odgovoren odnos do dela,
  • usmerjenost k doseganju zastavljenih ciljev.

NUDIMO:

  • redno zaposlitev v podjetju z dolgoletno tradicijo,
  • pogodbo za nedoločen čas s preizkusno dobo,
  • zanimivo in dinamično delo ter gibljiv delovni čas,
  • delo v prijetnem in urejenem delovnem okolju,
  • redno stimulativno plačilo,
  • možnost strokovnega izpopolnjevanja in usposabljanja,
  • možnost dela od doma,
  • izbor in nagrajevanje naj sodelavcev kvartala in leta, nagrade za inovacije,
  • toplo prehrano.

KAKO SE PRIJAVITI:

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili in kontakti (GSM) pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

HRM rešitve
Scroll to Top