Prosto delovno mesto

PRODAJNI ZASTOPNIK za Madžarski trg (M/Ž)

Naziv delovnega mesta:

Področje dela:

Vinogradništvo

Regija – država:

Pomurska – MS

Tip zaposlitve:

Nedoločen čas

Lokacija dela: Pomurje in Madžarska

Regija dela/iskanja: Štajerska in Pomurska regija, Madžarska

OPIS DELOVNEGA MESTA:

Za našega naročnika, mlado inovativno podjetje, iščemo novega sodelavca/sodelavko za delovno mesto PRODAJNI ZASTOPNIK za Madžarski trg (M/Ž). Ključne naloge, ki jih boste opravljali na tem delovnem mestu:

  • sodelovanje in komunikacija z obstoječimi strankami v regiji (Pomurje),
  • pridobivanje in komunikacija z novimi strankami v regiji – Madžarska,
  • izvajanje promocijskih in prodajnih aktivnosti  glede na zastavljene cilje,
  • vodenje prodajnega procesa na podlagi vrednot podjetja, z vsem procesnim in tehničnim zaledjem,
  • priprava poročil o prodaji, prihodkih, odhodkih in napovedih glede razmere na trgu in konkurenco,
  • skrb za prepoznavnost, razvoj in moč blagovne znamke,
  • izvajanje nalog po navodilih nadrejenega.

PRIČAKOVANJA:

  • visokošolsko ali univerzitetno izobrazbo ekonomske ali druge ustrezne smeri,
  • obvezno znanje madžarskega jezika (materni jezik ali C1),
  • aktivno znanje angleškega jezika (poznavanje ostalih jezikov je prednost),
  • materni jezik slovenščina (priporočljivo a ni pogoj),
  • računalniška in digitalna pismenost (odlično poznavanje MS Office),
  • komunikacijske sposobnosti, motiviranost, timska naravnanost, pro-aktivnost,
  • izpit B kategorije,
  • priporočljivo poznavanje področje vinogradništva,
  • prednost imajo kandidati/ke z izkušnjami na primerljivih delovnih mestih.

NUDIMO:

  • delo v mladem in inovativnem podjetju,
  • redno delovno razmerje  za nedoločen čas,
  • 6 mesečno poskusno delo,
  • plačilo primerno vašemu znanju in izkušnjam + stimulacija.

KAKO SE PRIJAVITI:

Če vas to delo zanima in izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

HRM rešitve
Scroll to Top