Prosto delovno mesto

POMOŽNA DELA V PROIZVODNJI (M/Ž)

Naziv delovnega mesta:

Področje dela:

Proizvodnja

Regija – država:

Gorenjska – KR

Tip zaposlitve:

Določen čas

Lokacija dela: Brnik

Regija dela/iskanja: Gorenjska regija, Osrednja Slovenija

OPIS DELOVNEGA MESTA:

Za našega naročnika, priznanega na mednarodnem  trgu, iščemo nove sodelavce za pozicijo POMOŽNA DELA V PROIZVODNJI (M/Ž). Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:

  • delo na montaži in v lakirnici,
  • vijačenje, sestavljanje, pregledovanje za delo na montaži,
  • zlaganje kovinskih polizdelkov na linijo, pregledovanje in zaščita kosov za delo v lakirnici,
  • priprava kovinskih polizdelkov za transport.

PRIČAKOVANJA:

  • osnovnošolska izobrazba ali več,
  • samostojnost, ročna spretnost, natančnost in motiviranost za delo.

NUDIMO:

  • zaposlitev za določen čas s poskusnim delom,  z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • osnovna bruto plača 1.330 €, malica 6,12 €, prevoz 0,21 EUR na km in zakonski dodatki na izmensko delo, nadure.
  • delo je enoizmensko delo in občasno dvoizmensko,
  • dobre delovne odnose in kolektiv, ki si medsebojno pomagajo.

KAKO SE PRIJAVITI:

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

HRM rešitve
Scroll to Top