Prosto delovno mesto

KOMERCIALIST NA TERENU (M/Ž)

Naziv delovnega mesta:

Področje dela:

Komerciala, prodaja

Regija – država:

Goriška – GO

Tip zaposlitve:

Nedoločen čas

Lokacija dela: Okolica Nove Gorice

Regija dela/iskanja: Goriška in Obalno-kraška regija

OPIS DELOVNEGA MESTA:

Za našega naročnika Iščemo pošteno, odgovorno, komunikativno, dinamično, prijazno in zanesljivo osebo, ki zna slišati želje kupcev in poskrbeti za zadovoljstvu strank. Če se prepoznate v opisu, vas vabimo, da se pridružite ekipi ter se prijavite na delovno mesto KOMERCIALIST na terenu.

Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:

  • prodaja odličnega vina in domačih dobrot (ključne stranke: gostinski lokali, restavracije, terme …… po Sloveniji),
  • iskanje kupcev za poslovna darila,
  • pospeševanje prodaje in promocija izdelkov,
  • organizacija in sodelovanje na sejmih,
  • obiskovanje strank, priprava ponudb in prejemanje naročil,
  • skrb, urejanje ter vodenje dokumentacije (naročila, računi …).

PRIČAKOVANJA:

  • najmanj V. stopnja izobrazbe,
  • govorno in pisno izražanje v slovenskem jeziku,
  • pisno in govorno znanje angleškega jezika,
  • izkušnje na področju prodaje,
  • računalniška pismenost,
  • vozniški izpit B-kategorije,
  • samostojnost pri delu, iznajdljivost, ambicioznost,
  • prodajna naravnanost in usmerjenost k doseganju dobrih rezultatov,
  • delo na terenu in v pisarni.

NUDIMO:

  • redno delovno razmerje za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom,
  • samostojno organizacijo dela,
  • zanimivo in dinamično delo.

KAKO SE PRIJAVITI:

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

HRM rešitve
Scroll to Top