Prosto delovno mesto

GRADBINEC (ZIDAR, TESAR, ŽELEZOKRIVEC)

Naziv delovnega mesta:

Področje dela:

Gradbeništvo, arhitektura, geodezija

Regija – država:

Nemčija

Tip zaposlitve:

Nedoločen čas

Država dela: Nemčija

Za našega naročnika, iščemo več novih sodelavcev za delovna mesta GRADBINEC (M/Ž).

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • samostojno izvajanje zidarskih, tesarskih in železokrivskih del,
  • druga pripravljalna in vzdrževalna dela.

PRIČAKUJEMO:

  • najmanj nižjo poklicno izobrazbo ali priučitev za delo zidarja, tesarja, železokrivca,
  • obvezne ustrezne delovne izkušnje,
  • osnovno znanje nemškega ali angleškega jezika,
  • samostojno osebo in z veseljem do dela,
  • zaželen vozniški izpit ”B” kategorije.

Primerno za kandidate iz EU in kandidate, ki imajo v Sloveniji urejeno enotno delovno dovoljenje za prebivanje in delo.

NUDIMO:

  • dobre medsebojne odnose in timsko delo,
  • možnost zaposlitve za nedoločen čas s poskusnim delom,
  • bivanje in prevoz,
  • dobro plačilo (14 € neto ura).

KAKO SE PRIJAVITI

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili in kontakti (OBVEZNO GSM) pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

Za dodatne informacije smo dosegljivi na telefonski številki +386 40 304 376.

Vse vloge bodo obravnavane, ustrezni kandidati bodo takoj povabljeni na spoznavni razgovor in nato napoteni na razgovor k delodajalcu. V primeru izbora bo kandidat zaposlen direktno pri naročniku.

HRM rešitve
Scroll to Top