Prosto delovno mesto

ELEKTRO VZDRŽEVALEC

Naziv delovnega mesta:

Področje dela:

Elektro, telekomunikacije

Regija – država:

Osrednjeslovenska – LJ

Tip zaposlitve:

Nedoločen čas

Lokacija dela: Ivančna Gorica

Regija dela/iskanja: Osrednja Slovenija in Dolenjska regija

OPIS DELOVNEGA MESTA:

Za našega naročnike, priznanega na trgu, iščemo novega zanesljivega sodelavca za pozicije ELEKTRO VZDRŽEVALEC.

Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:

  • izvajanje elektro vzdrževalnih del na strojih in napravah,
  • sodelovanje pri obnavljanju in montaži elektro naprav in strojnih elektro delov,
  • spremljanje delovanja delovnih naprav in strojev ter izvajanje kontrolnih pregledov po elektro dokumentaciji,
  • sprotno zagotavljanje rezervnih delov,
  • popravila okvar tehnološke opreme na osnovi tehnične dokumentacije, planov dela in potreb proizvodnje, ostala dela po nalogi nadrejenega.

PRIČAKOVANJA:

  • zahtevana poklicna/strokovna izobrazba IV./V.,
  • zaželene delovne izkušnje na primerljivih delovnih mestih (vsaj 1 leto),
  • računalniška pismenost,
  • pripravljenost za delo, sodelovanje in dodatno učenje,
  • sposobnost timskega dela,
  • pripravljenost na delo v 12 urnem delovniku,
  • izpit B kategorije,
  • samostojnost, resnost, odgovornost.

NUDIMO:

  • zaposlitev za nedoločen čas,
  • poskusno delo 3 mesece,
  • prijeten tin in dobre delovne pogoje,
  • plačilo primerno vašemu znanju in izkušnjam.

Zaposlitev je možna za vse kandidate, ki so slovenski državljani, državljani EU ali tujci, z osebnim delovnim dovoljenjem ali stalnim bivalnim dovoljenjem v Sloveniji.

Možnost izdelave delovnega dovoljenja.

KAKO SE PRIJAVITI:

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili in kontakti (GSM) pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

HRM rešitve
Scroll to Top