Prosto delovno mesto

CNC PROGRAMER IN OPERATER STROJA

Naziv delovnega mesta:

Področje dela:

Proizvodnja

Regija – država:

Goriška – GO

Tip zaposlitve:

Določen čas

Lokacija dela: Nova Gorica

Regija dela/iskanja: Goriška in Obalno-kraška regija

OPIS DELOVNEGA MESTA:

Za našega naročnika  priznanega na trgu, iščemo novega sodelavca za pozicijo CNC PROGRAMER IN OPERATER STROJA.  Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:

  • samostojno programiranje in nastavljanje CNC stroja,
  • nastavitev orodja na stroju in pomožnih materialov za obdelavo,
  • delo na CNC stroju, opravljanje kontrole in meritev na izdelkih,
  • skrb za nemoteno delovanje stroja ter za red in čistočo,
  • posluževanje in nadzor nad delovanjem stroja,
  • upravljanje s transportnimi sredstvi,
  • samostojno poznavanje G-Kode.

PRIČAKOVANJA:

  • srednja poklicna šola, tehnične smeri (strojna, elektro)
  • poznavanje tehnične dokumentacije in branje načrtov
  • poznavanje zaporedja programskih ukazov in G-kode,
  • zaželene delovne izkušnje najmanj dve leti,
  • samostojnost, natančnost in motiviranost za delo,
  • veselje za delo CNC operaterja.

NUDIMO:

  • zaposlitev za določen čas s poskusnim delom,  z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • mesečna stimulacija vezana na delovno uspešnost,
  • plačilo skladno vašemu strokovnemu znanju in izkušnjam na področju dela.

KAKO SE PRIJAVITI:

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili in kontakti (OBVEZNO NAPIŠITE GSM) pričakujemo na elektronski naslov posao@hrm-resitve.si.

Za dodatne informacije smo dosegljivi na telefonski številki +386 40 304 376.

HRM rešitve
Scroll to Top